Оцiнiть будь ласка!

Їх доручають виготовляти кращим з кращих кондитерів. Тому що ювілей – це не просто день народження.
Завершення і початок, підведення підсумків і нові плани – ось що таке ювілей. І, природно, торти на замовлення для таких, особливих, урочистостей не можуть бути скромними і непримітними.
Ювілейні торти повинні запам’ятовуватися!

Кругла дата – особливе свято, який слід відсвяткувати так, щоб запам’ятати на довгі роки. Ну, хоча б аж до наступного знаменної торжества. А що може бути чудеснее в якості завершального акорду святкування, ніж красивий торт, виконаний за індивідуальним замовленням. Винуватець торжества буде вражений оригінальною формою, розмірами і неймовірним смаком кондитерського виробу.

Виготовлення торта на замовлення для корпоративного свята або ювілею

Будь-яка компанія, що працює в своїй галузі досить давно, з часом стає великою і дружною родиною, і відзначає свої свята широким колом співробітників. А це означає, що на корпоративних урочистостях, як і на урочистостях сімейних, повинен бути присутнім обов’язковий атрибут свята – гарний і смачний торт.
Корпоративні торти – це не просто кондитерські вироби, на яких написана назва компанії. Це особливі за складом, формою і кольором десерти, відображають корпоративний дух і покликані згуртувати колектив або висловити свою повагу до компанії-партнеру.

Вибираючи торт на корпоратив, потрібно точно знати, для чого він призначений. Якщо це святковий десерт для співробітників фірми, його можна зробити цікавим, жартівливим або навіть в деякій мірі гумористичним. Якщо ж це подарунок партнерам або знак поваги конкурентам, торт повинен бути строгим і символічним. Тому сьогодні дуже популярні торти у вигляді державної символіки, логотипу компанії чи у формі основного виду продукції, що випускається фірмою.

Ювілейні торти часто стають завершальним етапом урочистості. Але від цього не змінюється їх роль одних із важливих елементів свята. Вони – окраса будь-якого дня, вони – невід’ємний атрибут важливих дат.

Ювілейний торт на замовлення особливо актуальний! Він не схожий на інші, він завжди залишається індивідуальним і неповторним. Він – як дорогу ювелірну прикрасу – коштовність, яку спочатку шкода носити, але потім з нею неможливо розлучитися.

Зробивши замовлення торта на ювілей, Ви переконаєтеся в цьому. Його краса настільки вразить Вас, що Вам буде шкода відрізати шматочок, але пройде всього кілька хвилин, Ви відчуєте солодкий вабливий запах і не зможете відмовитися від задоволення з’їсти бодай шматочок.

Виготовлення тортів на замовлення провадиться з найякісніших продуктів з точним виконанням побажань клієнта. Ціна звичайно залежить від ваги виробу, начинки і складності оформлення – замовити торт на ювілей можна і з квітами з цукрової пасти, зробити які потрібно набагато більше часу і навиків. Торт на замовлення з доставкою – чудовий фінал будь-якого вечора!


 

 1. Bunadar коментує:

  Купіть в магазині мінеральну гідрокарбонатні натрієві (гідрокарбонат натрію, це те ж саме, що сода) воду, наприклад поляна квасова і нічого гасити не треба. Дегозіруете (випускаєте газ, наприклад відкривши пляшку на пару діб), підігріваєте до 40-45 градусів і п\’єте за 30-60 хв. до їди, по 200 мл. 3 рази на день. Курс 3-4 тижні.

 2. Sinsinger коментує:

  Лимон-то навіщо показуєте, якщо додавати не рекомендуєте? Або додавати? Поясніть будь ласка.

 3. Blueworker коментує:

  щиро дякую!

 4. Blackbringer коментує:

  Оленька, сонечко моє !! Я теж такі тюфтельки готую !!! Господарочка ти наше золота !!

 5. Bandinn коментує:

  Підеш до лікаря, там і залишишся назавжди !!!) Просто налагодити харчування тоді уж …. Жерти менше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × two =MAXCACHE: 0.48MB/0.00077 sec