Оцiнiть будь ласка!

Святкові торти на замовлення – це чудові десертні колажі, що відрізняються виразним дизайном і незрівнянними смаковими якостями. Виготовляючи святкові торти, майстри використовують ексклюзивні рецепти і виключно свіжі продукти, що дозволяє пропонувати клієнтам кондитерські вироби преміум класу. Цікаві рішення в оформленні тортів органічно поєднуються з грамотним використанням традиційних і оригінальних інгредієнтів, які стають основою бездоганного смаку реалізованих кондитерських шедеврів.

Кожен святковий торт припускає персоніфікований вибір під характер і смакові переваги винуватця торжества. Всі святкові торти також розраховані на різний вік та соціальний статус іменинників.

Торти на замовлення

– це не тільки кращий подарунок для друзів, це завжди незвичайний цікавий і смачний сюрприз. В асортименті завжди багатий і різноманітний вибір тортів на замовлення. Це і весільні торти, весільні короваї, дитячі торти, ювілейні та торти-сюрпризи для дам і кавалерів, а також наше особлива пропозиція – так звані, передвесільні торти на замовлення для парубоцьких або девичников. Також із задоволенням пропонуємо випічку з доставкою для реалізації в магазинах, ресторанах, кафе, клубах, а також оригінальні замовлення.

Яке ж свято без торта? Це солодке ласощі прикрасить будь-який стіл. Ексклюзивні торти ручної роботи доставлять масу задоволення дітям і дорослим.

Однак не в кожної господині є можливість власноруч приготувати таке солодке диво. Завжди можна купити ексклюзивні торти на замовлення для будь-якого випадку:

Весільні торти.
Святкові.
До дня народження.
До ювілею.
На хрестини.
Дитячі торти.

Асортимент випічки, яка готується, не обмежується тільки тортами. Тут кожен охочий може замовити пироги, короваї та багато іншого. Завдяки цьому солодке життя стане для вас реальністю.

Замовляючи торт на день народження, ви зможете доповнити пропоновані вироби власної вітальним написом або «їстівної» фотографією, що додасть солодкому подарунку яскравий індивідуальний характер. Приймаючи рішення замовити святковий торт, ви довіряєте виготовлення десерту кращим майстрам кондитерської справи, які неодноразово на практиці довели свій безумовний талант і професіоналізм.

Торти на замовлення – це найкращий подарунок для Ваших рідних і близьких, для друзів або начальства. Замовні торти стануть віддзеркаленням Вашої індивідуальності, зроблять незабутніми будь-яке торжество і подарують Вам багато приємних хвилин. Замовте Ваш святковий торт, і він стане кульмінацією торжества, подарує радість улюбленим людям, стане неповторним сюрпризом, здивує вишуканим смаком.

Замовляйте торти по мiстах – київ, львів, тернопіль, луцьк, рівне, вінниця, хмельницький.


 

  1. Йа ПрИнЦесСкА йОпТь коментує:

    ??

  2. Добрый Бобр коментує:

    тепер видно, Що Катя українка!)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − ten =MAXCACHE: 0.48MB/0.00068 sec