Оцiнiть будь ласка!

Шини Nokian. Відгуки, наявність, ціни. (Нокіа, nokia)

Шини Nokian – екологічність і надійність

Гума вищої якості від знаменитого фінського бренду

Хто зараз не хоче купити шини Nokian і якісно «взути» свій автомобіль? Мабуть, ніхто. Ця фінська гума по праву користується величезною популярністю як у вітчизняних автолюбителів, так і у зарубіжних автовласників. Можливо, комусь вартість покришок Nokian здається зависокою, але якість, пані та панове, як самих шин, так і матеріалів, які використовуються в роботі, у фінов завжди на рівні. Саме тому питання куплю – не куплю гуму Nokian при хороших фінансових можливостях повинен відпадати сам собою. В крайньому випадку можна звернути увагу на бюджетні серії шин. На дану продукцію Nokian ціна буде нижчою, але і якість у неї, відповідно, нижче.

Історія компанії

Історія фірми Nokian бере свій початок в 1898 році, коли в Фінляндії була побудована перша фабрика з виробництва гуми. А потім, вже в 1904 році в місті Нокіа був побудований завод, де з 1925 року було налагоджено випуск велосипедних шин. Автомобільні шини на цьому заводі почали випускати тільки в 1932 році. Незважаючи на те, що ринок з виробництва автомобільних покришок до того часу був вже досить насичений, випущена в 1935 році шина марки Hakkapeliitta, завдяки своїм високим технічним характеристикам, отримала широке визнання.

Після закінчення Другої Світової війни починається новий період в історії компанії Нокіан, і в 1945 році будується новий завод з виробництва шин. А в 1967 році компанія Nokian перетворюється в корпорацію, яка розділила всі напрямки своєї діяльності. Тепер радіоелектроніка, виробництво паперу та шин було розділене, єдиним був тільки капітал корпорації. Відразу після цього починається розширення виробництва автомобільних покришок. Попит на продукцію Нокіан постійно зростає і в 1974 році в місті Ліекса будується шинний завод, який випускає продукцію для велосипедів та автомобілів.

Оскільки виробництво постійно розширювалося, управління корпорацією ставало все більш складним, у 1988 році було прийнято рішення про заснування самостійної компанії Nokian Tyres Ltd. У ці роки справи компанії йдуть настільки добре, що випущені акції, які викладаються на продаж на Гельсінкської біржі з 1995 року, і до цього дня користуються незмінним попитом. В кінці 90-х компанія починає відкривати свої торговельні представництва. І починає зі своїх сусідів, країн Прибалтики та Швеції. Таким чином, продаж шин Nokian за межами рідної Фінляндії стартувала саме в цих державах.

Сучасний стан справ

На сучасному етапі Нокіан – потужна компанія, яка володіє заводами в Фінляндії та Росії. У нашій країні відкрилося велика кількість салонів і шинних центрів Nokian в Москві, Санкт-Петербурзі, Казані та інших містах.

Також ці фінські покришки є улюбленими гостями різних шинних заходів. До прикладу, в наступному році відбудеться міжнародна виставка «Шини, РТІ і каучуки». Місцем проведення обрано Москва. Шини Nokian обов'язково з'являться на цьому заході.

У даний момент Нокіан розглядає можливість побудови свого заводу в Астані, столиці Казахстану.

Торгова стратегія компанії побудована таким чином, щоб досягти максимального успіху на ринку. Вона чітко розділяє дві лінійки своєї продукції – зимові шини Nokian Hakkapeliitta (HKPL) і окремо літні шини Nokian Hakka. І якщо літні шини являють собою просто високоякісний товар, здатний прослужити на автомобілі вірою і правдою не один десяток тисяч кілометрів, то зимові шини Nokian – це гума, яка не має аналогів у світі. Недарма шини цієї компанії користуються особливою популярністю саме у Північних країнах.

Саме тому одним з найважливіших напрямків своєї діяльності компанія Нокіан вважає поліпшення якості своєї продукції за рахунок стійкості до несприятливих погодних умов, екологічності та безпеки. Саме ці властивості роблять гуму Нокіан затребуваною на ринку. Для випробувань шин в різних умовах, крім лабораторії компанії, побудовано два автодрому в Івало і Нокіа. А на розробку нових моделей і модернізацію вже випущених йде приблизно чверть від усіх прибутків компанії. Також компанія Nokian активно займається ціновою політикою.

Для того, щоб забезпечити екологічну чистоту продукції і не допустити забруднення навколишнього середовища інженери і технологи компанії піклуються не тільки про чистому виробництві, а й розробляють шини з підвищеним терміном експлуатації, що призводить до економії гуми, а також турбуються про зменшення витрати палива автомобіля, взутого в шини Нокіан.

Торгова мережа шин Nokian охоплює всі країни Східної Європи, Швецію, Норвегію, а також Швейцарію і США. Така географія обумовлена тими погодними умовами, які бувають в цих країнах. Тому сучасні покришки Nokian Hakkapeliitta показують тут найкращі результати. При виготовленні цих шин використовуються унікальні технології багатошарового гуми з різними властивостями, що дозволяє автомобілю, взуті в шини Нокіан, відчувати себе на засніженій дорозі дуже впевнено.

Компанія не зупиняється на досягнутому. Постійна модернізація продукції дозволяє сподіватися на те, що вона залишиться світовим лідером у виробництві шин, а їх якість буде постійно поліпшуватися.

Синоніми: шини nokia, Нокіа


 

 1. Forcefist коментує:

  випадково заглянула на канал і …. зависла) смачно, просто)) ніколи б не додумалася буряк додавати в тефтелі)))))

 2. Blueworker коментує:

  Оленька, спасибо за такий рецепт тефтелей.Удачі і позитивних передплатників, відгуків вдячних побільше

 3. Blueworker коментує:

  За свою практику я не зустрічав більш руйнівних наркотиків!

 4. Bandinn коментує:

  Який хороший рецепт! Тефтели такі ніжні, напевно, і дуже корисні!

 5. Sinsinger коментує:

  Спасибі, відмінний рецепт, зараз приготую ..

 6. Brighthunter коментує:

  спасибі вам за рецепт.

 7. Brighthunter коментує:

  Такі ще не готувала і з задоволенням приготую! Дуже зацікавили такі тюфтельки! Спасибо большое !!!

 8. Sinsinger коментує:

  Цікава ідея, я так ніколи не готувала. Лайк.

 9. Lanis коментує:

  Скажіть хто знає, у кого яка думка! Ось кажуть що лимон, то чи луг, чи то лужну реакцію в шлунку виробляє, має?

 10. Tygrawield коментує:

  Я соду гашу лимонним соком, а потім додаю окріп і тільки коли вода стане теплою, тільки тоді п\’ю, а через 30 хв. сніданок. Чи правильно гасити лимоном?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

one × five =MAXCACHE: 0.49MB/0.00290 sec