Оцiнiть будь ласка!

Що таке супутниковий зв'язок?

Про мобільних телефонах, знають, напевно, вже всі люди на земній кулі, навіть жителі найвіддаленіших районів. Більш того, вже нікого не здивує першокласник, який користується мобільним зв'язком. А ось про супутникових телефонах багато хто навіть не чули.

Головна причина невисокої популярності супутникових телефонів – висока вартість і самого апарату, і розмов. Але, незважаючи на це, супутникові телефони завоювали свою цільову аудиторію. Їх головне достоїнство – це робота практично в будь-якому куточку планети. Проблеми роумінговій зв'язку змушують багатьох серйозних підприємців, мандрівників і журналістів купити супутниковий телефон.

Принцип дії супутникового зв'язку досить простий. Телефон передає сигнал на супутник, потім він переходить на наземну станцію, звідки вже йде сигнал вашому співрозмовнику. Також вам пропонуються додаткові послуги, такі, як можливість доступу в інтернет. До речі, супутниковим зв'язком зручно і вигідно користуватися при дзвінках за кордон – розцінки приблизно ті ж, що і при роумінгу. Крім того, багато супутникові телефони можуть переключатися в режим GSM. Так що, маючи такий пристрій, можна самому вибирати, який зв'язком необхідно скористатися.


 

  1. йОпТь коментує:

    Чето відео сьогодні немає ….. Привчила нас Алена до щоденних, а то і ,, двавденьдневним ,, відео …))) розбалували, вже чогось ввечері і не вистачає (((

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

seventeen + 10 =