Що таке гумор?
3 (60%) 1 vote

Що таке гумор?
Ви про дечим забавно смієтеся, в той же час оточуючі не бачать обставин для реготу, навпаки, вони сміються, а вам це забавним не здається. Чому так відбувається, чому ми реагуємо на гумор по-різному? Що нас примушує сміятися? Почуття гумору або щось інше? З цього питання написано багато книжок, але до загального погляду дослідники так і не прийшли.

Є речі і явища, над якими сміються всі або хоча б більша частина людей. Спробуємо поділити те, над чим ми сміємося, на види. Регіт може викликати якийсь тямущий вираз, яке сприймається нами, як гумор. Сюрприз або приємна несподіванка також можуть викликати веселощі і регіт. Хоч якийсь смішна ситуація, фарс, гра слів, каламбур, пародія на інших людей – всі ці речі стають передумовою реготу, сприймаються як гумор.

Сатира – це також одна з форм гумору, яку творці вживають для того, щоб показати безглуздість якихось актуальних ситуацій. Є також драматичність і сарказм, які ми використовуємо проти когось або хтось вживає проти нас.

Ми можемо насолоджуватися гумором, який проявляється в різних формах і сміятися з різних приводів. Якщо у нас є почуття гумору, ми реагуємо на нього веселощами і реготом.


Джерело: myhelper.com.ua


 

  1. ЛеНиН ЖиВ коментує:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

13 − 9 =MAXCACHE: 0.47MB/0.00069 sec