Оцiнiть будь ласка!

   

Сервіс – ремонт аудіо відео техніки вдома

 

Наша майстерня надає якісні послуги по ремонту аудіо-та відео техніки в Україні. Особливістю роботи нашої майстерні є зручний сервіс, прийнятні ціни і виконання, практично, всіх видів ремонту на дому. Вартість ремонту відео-та аудіотехніки з використанням оригінальних запчастин не буде занадто обтяжливою, а якість і терміни виконання послуг, що надаються влаштують найвибагливіших клієнтів.

Якщо у вас закінчився термін гарантійного ремонту аудіотехніки або побутового відео пристрої, і ви не можете звернутися в офіційний гарантійний сервісний центр, – кращим рішенням буде звернення до професійних майстрам, що мають великий досвід і володіє необхідними знаннями та інструментом. У нашій майстерні ви знайдете оптимальне співвідношення ціни і якості, яке може гарантувати далеко не кожен приватний майстер. Наші фахівці зроблять грамотну діагностику, підключення та ремонт відеотехніки, а так само аудіо пристроїв, безпосередньо, у вас вдома.

У нашому сервісному центрі ми проводимо ремонт аудіотехніки та ремонт відеотехніки вдома. На сьогоднішній день існує величезна кількість видів техніки. З кожним роком з'являються все нові і сучасні аудіо і відео товари, і деяка апаратура з часом, звичайно ж, виходить з ладу. Ремонт аудіо відео техніки сьогодні досить затребуваний, займає левову частку з надаваних нами послуг.

Ремонт аудіо відеотехніки має багато особливостей. У нашому сервісному центрі можна відновити працездатність, практично, будь-якого аудіо чи відео пристрою. Як правило, найпоширенішим ремонтом є усунення несправностей привода, тобто механіки. На другому місці за кількістю звернень до сервісного центру знаходиться ремонт музичних центрів і їх електроніки.

Наші майстри мають досвід ремонту аудіо-та відео-техніки усіх відомих виробників, таких як: Lg, Panasonic (Панасонік), Sony (Соні), Samsung (Самсунг), BBK, JVC, Philips (Філіпс), Toshiba (Тошиба), Aiwa (Айва), Technics (Технікс) та ін Ми пропонуємо ремонт DVD програвачів, ремонт відеомагнітофонів, ремонт музичних центрів, а також ремонт ігрових приставок Sony PlayStation 1, ремонт Sony PlayStation 2, ремонт привода приставок Sony PlayStation 3 … До того ж, ми можемо запропонувати в місті Київ (Харків, Дніпропетровськ, Львів) послугу – підключення аудіо та відео техніки.

 
ENG: Aiwa, Akai, Akis, BBK, Daewoo, Fujitsu, Funai, Gold Star (Goldstar), Hitachi, JVC, KIA, LG, Miyota, Panasonic, Philips, Pioneer, Samsung, Sanyo, Sharp, Shivaki, Sitronics, Sony, Super, Supra, Technics, Techno, Toshiba і ін
RUS: Айва, Акай, Акіс, ВВК, Голд Стар, ДЕУ, КІА, ЛШ, Мієто, Панасонік, Піонер, Самсунг, Ситроникс, Соні, Супер, Супра, Технікс, Техно, Тошиба, Філіп, Фуджітсу (Фуджіцу), Фунай, Хітачі, Шарп, Шівакі та ін

Послуги сервісного центру – ремонт аудіо відеотехніки: налагодження та ремонт відеотехніки, підключення та ремонт аудіотехніки на дому, ремонт DVD програвачів, ремонт відеомагнітофонів, ремонт музичних центрів, таких, як lg, panasonic – панасоник, sony, samsung – самсунг, jvc, philips, toshiba, aiwa – айва, technics та інших брендів, а також ремонт ігрових приставок Sony PlayStation 1, 2 і 3, ремонт привода Sony PlayStation.

 
Підключення та ремонт аудіо відеотехніки Ремонт аудіотехніки Ремонт відеотехніки
 
ремонт аудіо відеотехніки на дому в Україні
 

В процесі експлуатації апаратура страждає від попадання пилу, тому потребує періодичного чищення. Пил при вологості стає струмопровідною, і це призводить до виведення з ладу компонентів електронного управління. Останнім часом затребуваний ремонт Sony PlayStation, так як ця ігрова приставка, яка користується величезною популярністю у молоді, вимагає обережного поводження. Якщо прийняти цю інформацію до уваги, то можливо ремонт відео техніки й апаратури найближчим часом, а то й зовсім і не знадобиться.

Ринок заполонений величезною кількістю фільмів на DVD дисках. У нашому сервіс-центрі ми також виробляємо якісний ремонт DVD програвачів. Так як цей формат користується величезною популярністю, багато виробників програвачів роблять свій продукт недостатньо сумлінно, особливо, не широко відомі марки. Прошивки і логіка таких програвачів постійно «глючить» і зависає. Ми допоможемо вирішити ці неприємності. Ми також проводимо ремонт відеомагнітофонів. Здавалося б, їх час вже пройшов, але, тим не менш, відеомагнітофони ще дуже затребувані на відео ринку. Наші фахівці мають великий досвід роботи з несправними відеомагнітофонами.

Якщо у замовника змонтована стаціонарна аудіосистема, то ми проводимо ремонт аудіотехніки на дому. Це найпоширеніший останнім часом ремонт аудіо апаратури – велике місто, і не завжди зручно перевозити дорогу апаратуру по пробках або в багатолюдному метро і наземному транспорті до місця ремонту. Тому наш майстер готовий виїхати до вас додому в будь-який зручний для вас час.

Сьогодні у продажу є численні книги, які розкривають секрети і друкують схеми підключення та ремонту аудіо відеотехніки своїми руками. В інтернеті можна знайти далеко ні один спеціалізований форум або сайт, де можна скачати навчальні посібники, керівництва та інструкції, що розповідають, як зробити ремонт аудіо відео техніки, такої, як DVD програвачі, музичні центри, відеомагнітофони, ігрові приставки Sony PlayStation, своїми силами.

При цьому не варто забувати, що самостійний ремонт відеотехніки і аудіотехніки може бути пов'язаний з необхідними знаннями в цій області і повинен супроводжуватися дотриманням усіх норм безпеки. Перш, ніж намагатися самостійно відремонтувати свій улюблений DVD програвач, відеомагнітофон, музичний центр або ігрову приставку Sony PlayStation, постарайтеся правильно оцінити свої сили і навички. І, якщо у вас є сумніви в своїх знаннях, то краще зверніться до професійних майстрам, що мають великий досвід в області діагностики, підключення і ремонту аудіо відео апаратури.


 

  1. Йа ПрИнЦесСкА йОпТь коментує:

    Відмінно!

  2. Сарказм монашки коментує:

    У Вас чарівна, світла сім\’я. Будьте здорові !!!!!

  3. ATUMY коментує:

    Катюша, яка ти молодець !!! Рукодільниця, вийшли дуже смачні вареники))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − 6 =MAXCACHE: 0.48MB/0.00087 sec