Оцiнiть будь ласка!
   

Сервіс – обслуговування комп'ютерів на дому

 

Наша майстерня надає якісні послуги з ремонту комп'ютерів і ноутбуків. Особливістю роботи нашої майстерні є зручний сервіс, прийнятні ціни і виконання всіх робіт вдома. Вартість ремонту комп'ютера з використанням оригінальних запчастин не буде для вас дуже обтяжливою, а якість і терміни виконання послуг, що надаються влаштують найвибагливіших клієнтів.

Якщо у вас закінчився термін гарантійного ремонту, і ви не можете звернутися в офіційний гарантійний сервісний центр, – кращим рішенням буде звернення до професійних майстрам, що мають великий досвід і володіє необхідними знаннями, інструментом і обладнанням. У нашій майстерні ви знайдете оптимальне співвідношення ціни і якості, яке може гарантувати далеко не кожен приватний майстер. Наші майстри зроблять грамотну діагностику і терміновий ремонт домашніх комп'ютерів, ноутбуків та нетбуків, безпосередньо, у вас вдома. Наша комп'ютерна допомога включає в себе:

  • діагностика і ремонт комп'ютерів
  • ремонт персональних комп'ютерів / ремонт ПК
  • ремонт ноутбуків / ремонт нетбуків
  • технічне обслуговування комп'ютерів і комп'ютерних мереж
  • модернізація й настроювання комп'ютерів

Комп'ютерна допомога вдома від – це дуже зручно користувачам ПК, для яких комп'ютер є джерелом доходів або засобом спілкування, передачі та отримання корисної інформації. Діагностика, настройка і ремонт комп'ютера або ноутбука вдома у вас – це коли нікуди не потрібно їхати, не потрібно упаковувати блоки комп'ютера і везти їх у сервісний центр. Більш того, в цьому випадку не потрібно переживати за збереження і конфіденційність зберігаються на комп'ютері важливих даних. Весь процес ремонту виконується у вашій присутності і під вашим пильним спостереженням. Всього один телефонний дзвінок – і приватний майстер терміново приїде і надасть вашому комп'ютеру допомогу в зручний для вас час.

Уявити сьогодні своє життя без комп'ютерів просто неможливо. В інтернеті ми дізнаємося останні новини, спілкуємося з друзями і знайомими, працюємо і вчимося. Для багатьох комп'ютер та інтернет – засіб заробітку, що стало можливим, завдяки сучасним комп'ютерним технологіям. І тому вихід з ладу будь-якої деталі комп'ютера або ноутбука, збій в операційній системі – неприємна ситуація, особливо, коли не знаєш до кого і куди звернутися. Тому в записнику краще завжди мати телефони фірм, які пропонують якісний ремонт ноутбуків і комп'ютерів на дому та виклик майстра в будь-який зручний для вас час.

Ремонт комп'ютерів вдома від фірми – це дуже зручно, вигідно і економить масу часу і нервів. в Україні наша майстерня проводить діагностику, налаштування, обслуговування та ремонт ноутбуків і комп'ютерів ПК у всіх округах і районах міста. Також, наша фірма надає ще й цілий ряд інших послуг – від установки програмного забезпечення (ПО) на комп'ютер або ноутбук, настройки локальної мережі, до складання комп'ютера під замовлення, модернізації наявних конфігурацій. Тому можна викликати фахівця і по більш приємного приводу – удосконалити свій ПК або нетбук. Наприклад, купити і встановити нову відеокарту або встановити ліцензійний антивірус. Щоб дрібні і серйозні несправності та поломки домашнього ПК не виливалися в глобальні проблеми, треба заздалегідь подбати про те, який майстер в неприємній ситуації прийде до вас на допомогу.

 
ENG: Acer, Akis, Asus, Samsung, Rover, MSI, Lenovo, Toshiba, Sony, Dell, Vaio, Fujitsu, Siemens, Roverbook, Pavilion, HP, Lg, Satellite, IBM, BenQ та ін
RUS: Акіс, Асер, Асус, Самсунг, Ровер, МСІ, ленів, Тошиба, Соні, Делл, Фуджітсу, Сіменс, Ровербук, ЕйджПі, ЛШ, Сателіт, АйБіЕм, Бенк, Ейсер та ін

Послуги сервісного центру по ремонту та обслуговуванню ПК: це діагностика і настройка компьютров і ноутбуків, технічне обслуговування персональних компьтеров – комп'ютерна допомога вдома в Україні таких відомих виробників, як acer, asus, samsung, msi, lenovo, toshiba, sony, dell, vaio , fujitsu, siemens, roverbook, pavilion, hp, lg, satellite, ibm, benq та ін

 
Ремонт та налаштування комп'ютера Діагностика та обслуговування ноутбуків Комп'ютерна допомога та модернізація
 
ремонт комп'ютерів обслуговування комп'ютерів комп'ютерна допомога
 

Сервіс центр пропонує широкий спектр послуг з налаштування та ремонту персональних комп'ютерів, ноутбуків і нетбуків. Ми пропонуємо: технічне обслуговування і ремонт комп'ютерів на дому, ремонт ПК в Україні в будь-якому районі, якісний ремонт ноутбуків та професійний ремонт персональних комп'ютерів, ремонт, діагностика, модернізація та налаштування компьютров здійснюється з використанням оригінальних комплектуючих. Також пропонуємо ремонт блоків, ремонт блоку живлення комп'ютера (бп), ремонт і настройка комп'ютерів – наш сервісний центр зробить це в будь-який зручний для вас час! Комп'ютерна допомога і ремонт ПК в нашому сервіс-центрі – це дешево і якісно, швидко і зручно! Наші ціни не кусаються.

Сьогодні у продажу є численні книги, які розкривають секрети ремонту ПК або ноутбука своїми руками. В інтернеті можна знайти далеко ні один спеціалізований форум або сайт, де можна скачати навчальні посібники, які розповідають, як зробити ремонт комп'ютера своїми силами.

При цьому не варто забувати, що самостійний ремонт комп'ютерів або нетбуків може бути пов'язаний з необхідними знаннями в цій області і повинен супроводжуватися дотриманням усіх норм безпеки. Перш, ніж намагатися самостійно відремонтувати комп'ютер або ноутбук, постарайтеся правильно оцінити свої сили і навички. І, якщо у вас є сумніви в своїх знаннях, то краще зверніться до професійних майстрам, що мають великий досвід в комп'ютерній допомоги.


 

  1. Пьяный китаец коментує:

    Катя тут худенька!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 4 =MAXCACHE: 0.48MB/0.00120 sec