Про властивості ніхрому
5 (100%) 5 votes

Трохи про властивості ніхрому

Ніхром – це особливий сплав, який поєднав у собі благородство нікелю і прекрасні експлуатаційні характеристики хрому. Цей матеріал має унікальні властивості.

Склад ніхрому увібрав в себе інші елементи: сірку, марганець, вуглець, титан, кремній, залізо, алюміній і фосфор, але відсоток їх змісту не перевищує 1%. Саме різна концентрація цих компонентів і добавок обумовлює споживчі властивості різних марок ніхрому. Наприклад, сплав Х20Н80 може витримувати температуру до 1200 °, в той час, як інші марки витримують не можуть витримати такі високі температури.

Нікель має здатність розчиняти в собі інші метали, але при цьому зберігає свої чудові якості: пластичність і стійкість до високих температур. Хром також відрізняється жароміцних, а також робить сплав більш міцним і твердим. Ніхром стійкий до корозії.

Де застосовується такий сплав? З ніхрому виробляють стрічки і дроту, які завдяки високому питомого електроопору та мінімального температурному коефіцієнту ідеально підходять для високотемпературних деталей нагрівання, надійно сопротивляющихся агресивному середовищі. Єдиний недолік ніхрому – досить висока ціна, однак, враховуючи його міцність, в результаті ви заощадите набагато більше.


 

  1. He)l(Hblu_kAk_uorypT коментує:

    22,5к передплатників, 3,5к переглядів, 3 лайка, 1 коментар. Що відбувається?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − 8 =MAXCACHE: 0.47MB/0.00122 sec