Оцiнiть будь ласка!

Коли подружня пара хоче завести дитину, вона іноді стикається з такою проблемою, як недостатня кількість сперми для зачаття. Це захворювання ще називається олігоспермією. Як збільшити кількість сперми? Існує кілька дієвих способів.

Звичка – не завжди корисно

Перший спосіб – це відмова від шкідливих звичок. Чоловікові варто кинути палити і відмовитися від надмірного вживання алкоголю, оскільки він підвищує в організмі кількість естрогенів. Достаток їх негативно позначається на вмісті в організмі чоловічого гормону тестостерону, від якого безпосередньо залежить поява еякуляту. Куріння, в свою чергу, зменшує кількість життєздатних сперматозоїдів. Треба зауважити, що енергетичні напої не впливають на кількість насіння.

Фізичні навантаження

Другий спосіб збільшити кількість сперми – це заняття спортом. Наприклад, робіть зарядку. Фізичні вправи добре впливають на вироблення тестостерону. Не варто занадто сильно себе навантажувати, давайте м’язам відпочинок. Важливо відзначити, що краще не приймати стероїди, так як вони впливають на зростання м’язової маси, внаслідок чого вага збільшується. Це сприяє стисканню яєчок і може викликати навіть безпліддя.

Як збільшити кількість сперми за допомогою харчування?

Чоловікові необхідно перейти на здорову їжу, вживати ті продукти, у складі яких міститься мало жирів і багато білків. Риба добре впливає на стан організму в цілому. Різні види горіхів (кешью, волоські та ін.), А також насіння соняшникове або гарбузове дуже корисні для чоловіків. Соєві продукти не приносять організму користі. У них міститься багато фруктози, яка зменшує здатність організму до вироблення інсуліну, а це погано впливає на збільшення обсягу сперми. Було проведено дослідження, яке показало, що у чоловіків, які п’ють такий напій, як Cola, кількість насінної рідини на тридцять відсотків менше, ніж у чоловіків, його не вживають.

Велике значення в тому, як збільшити кількість сперми, має усунення причин, що призводять до перегріву яєчок. Чоловікам, у яких діагностували олігоспермію, краще відмовити від прийому занадто гарячих ванн. Представникам сильної статі потрібно піклуватися про те, яке нижню білизну вони носять. Труси не повинні бути тісними і бажано, щоб вони були з бавовни. При фізичних навантаженнях краще носити бандаж. Це допоможе уникнути травми яєчок. Позбавлення зайвої ваги сприяє збільшенню кількості сперми. При ожирінні у чоловіків зменшується обсяг життєздатних насіння, вчені ще як слід не вивчили, чому це відбувається.Як збільшити кількість сперми за допомогою ефірних масел?

Їх застосування сприяє поліпшенню кровообігу, що благотворно впливає на виробництво насінної рідини. Можна використовувати масла для прийому ванн, а можна ними натирати тіло, крапнувши кілька крапель в основу з будь-якого рослинного масла. Слід пам’ятати і про те, що велика кількість статевих актів або епізодів мастурбації теж сприяє зниженню обсягу сперми.

Також можете почитати here.

Похожие статьиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =MAXCACHE: 0.48MB/0.00078 sec