Оцiнiть будь ласка!

Pirelli. Каталог літніх, зимових шин Pirelli. Відгуки про шини, ціни. 

Компанія Pirelli – синонім швидкості

 

Куплю шини Pirelli – це значить «взую» свою машину в високоякісні швидкісні покришки від знаменитого італійського бренду. У нашому каталозі представлена велика кількість моделей даної гуми. Таким чином, Ви без зусиль зможете вибрати і купити шини Pirelli у нас.

Історія Pirelli. Сміливі й зухвалі італійці

28 січня 1872 італійським підприємцем Джованні Баттіста Піреллі була зареєстрована компанія по виробництву високоякісної еластичної гуми. На її заводі в 90-х роках XIX століття, була проведена перша велосипедна шина Milano. А вже в 1901 році була випущена автомобільна шина Ercole. Цей досвід виявився настільки вдалим, що в 1905 році компанія була реорганізована, і виробництво електричних кабелів, якими також вона займалася, було винесено в Іспанію, а шинний виробництво залишилося в Італії.

Перших успіхів автомобілі, оснащені гумою Pirelli, домоглися в 1907 році на пробігу Париж-Пекін. Машини трьох італійських гонщиків Борхеса, Гізарді і Барзіні, взуті в гуму Піреллі, фінішували першими. Після цієї тріумфальної гонки був презентований офіційний логотип фірми з довгою буквою Р, який нині відомий усьому світу.

 

Після початку Першої світової війни хід шин Піреллі по світлу кілька призупинилося. До початку 20-х років виробництво почало налагоджуватися, але тут до влади прийшов Муссоліні, і заводи компанії були націоналізовані. І тільки в другій половині сорокових років, завдяки інвестиціям США, з допомогою уряду, компанія Піреллі почала поступовий ріст. І вже до 1950 року кількість випущених шин перевищило довоєнні обсяги.

У 50-і роки придбали величезну популярність перегонів серії Формула-1. Піреллі не могла пройти повз такого чудового рекламного заходу. І вже в 1953 році автомобіль Альфа Ромео, який їхав на шинах цієї фірми, завоював перший Гран-прі. Але справжній фурор у світі реклами придбали знамениті календарі Pirelli. Вперше вони з'явилися в 1963 році, коли британський філіал компанії вирішив зробити подарунки на Новий рік своїм найбільшим замовникам. На календарях від Піреллі були зняті красиві напівголі дівчата, але не було жодного натяку на якісь шини або іншу продукцію компанії. Ці календарі придбали величезну популярність, а Піреллі придбала світову популярність.

Тепер цей хід є класикою рекламних стратегій. Перші календарі Піреллі з жаром обговорювалися в суспільстві, багато критикували їх за занадто сміливий підхід, хтось захоплювався, але байдужих не знайшлося. Сьогодні їх випуски можна придбати на аукціонах. Ціна даної продукції Pirelli знаходиться в районі 15000 доларів. Календарі продовжували випускатися до 90-х років. Все це, в купе з винятковою якістю продукції дозволило Піреллі стати одним зі світових лідерів у виробництві шин. В останні роки, вловивши тенденції в суспільстві, компанія продовжила випуск рекламних календарів, але дівчата на них так само красиві, але тепер одягнені. Крім того, компанія довгий час є головним спонсором футбольного клубу з Мілана «Інтернаціонале».

Заслуги Pirelli

У наш час Піреллі входить в п'ятірку найбільших компаній з виробництва автогуми. Їй належить 23 заводи, на яких працює кілька десятків тисяч людей, по всьому світу, що випускають продукцію під різними торговими марками. Згідно зі статистичними даними, вся автомобільна лінійка виробництва Ягуар, половина автомобілів Феррарі і Порше взуті в шини, вироблені цією компанією. Компанія Мерседес використовує шини Піреллі приблизно на 30% своїх моделей. Крім літньої гуми, що виробляється на всіх заводах, в Німеччині знаходиться проектне бюро і завод з випуску зимової гуми Піреллі, якою комплектуються практично всі моделі БМВ, Мерседес та Ауді.

Продукція Pirelli набуває популярності і в Росії, незважаючи на те, що переважна більшість моделей шин розраховані на швидкісну роботу, але з появою якісних доріг, кількість шанувальників цієї гуми постійно зростає, а продаж продукції Pirelli неухильно зростає. До речі, саме Піреллі в 1961 році поставила обладнання в Радянський Союз на завод для виробництва радіальних шин. Завдяки своїм характеристикам, гума виробництва цієї компанії встановлюється на спортивні автомобілі і мотоцикли.

Новинка у лінійці шинної продукції

На даний момент компанія зазнала і запускає в серію чергове ноу-хау: шину, яка працює навіть після втрати тиску в ній. Це означає, що після проколу, на шині можна спокійно проїхати близько 150 км зі швидкістю до 80 км / ч. Такого не може ні одна шина в світі. І назва у неї відповідна – «Ейфорія». Це в черговий раз показує, що Pirelli перебуває на самому вістрі прогресу, і від компанії можна чекати нових вельми корисних удосконалень.

Синоніми: гума Perelli, Pirelly, Переллі, pirelle, perelle, perelly

 


 

 1. Kenin коментує:

  да, сайт хороший!

 2. Darkblade коментує:

  ШКІЛЬНИЙ КУРС ХІМІЇ)))))

 3. Tygrawield коментує:

  Рецепт чудовий, сьогодні випробувала ?? Правда, готувала не в духовці, а в утятніце, попередньо обсмажити тефтелькі.Спасібо за рецепт ??

 4. Bunadar коментує:

  да, сайт хороший!

 5. Felothis коментує:

  Спасибо большое Олечка .Ви Така розумничка! Дуже Смачно. Все Вийшло 🙂

 6. Dianalar коментує:

  гасінням луг нейтралізується вроде.а сенс потім пити це

 7. Lanis коментує:

  Дуже апетитно! Думаю і рецепт чудовий! Дякую!

 8. Brighthunter коментує:

  Дякую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

17 − 17 =