Оцiнiть будь ласка!

Nexen – «бадьорі» корейські покришки

В даний час продаж шин компанії Nexen йде під двома марками – однойменної Nexen, а також Roadstone. В каталозі heroes.kiev.ua є парочка виробів від цього корейського бренду. При бажанні Ви можете купити гуму Nexen прямо зараз.

Історія Nexen. Корейське терпіння

Варто відзначити, що на багатьох сайтах дата заснування компанії Nexen вказана невірно. Корейці «заклали перші цеглинки» нового бренду не в 1968 році, а набагато раніше. Офіційною датою народження Nexen є 1942 рік. Тоді молода корейська компанія Heug Ah Rubber Industry (прародителька майбутньої Nexen) стала займатися розробкою і виробництвом гуми під брендом Heung-A-Tire.

При цьому тільки в 1956 році почалося виробництво покришок для легкових машин. Вони стали продаватися виключно на ринку Південної Кореї. Тільки через 16 років перші партії шинної продукції пішли на експорт.

У 1985 році корейці у себе батьківщині побудували ще один додатковий завод. Він спеціалізувався на випуску радіальних покришок. У 1986-му компанію перейменували в Woosung Tire Corporation. Через рік вона підписала низку вигідних контрактів з корейським підрозділом Michelin.

Потім пішло об'єднання компанії з японською фірмою «OHTSU Tire & Rubber» в 1991 році. Після цієї угоди для виробника сталі доступні нові технології.

Назва Nexen прийшло тільки в 2000 році. Воно поєднує в собі два слова – «наступний» і «вік». З плином часу попит на продукцію цієї марки ріс, тому корейці вирішили побудувати ще один завод в Китаї.

Сучасний стан справ

У даний момент Nexen входить до числа найбільших компаній Азії. Виробник гуми має декілька представництв в Австралії, Європі (Франкфурт) і Північній Америці (Лос-Анджелес). Корейці можуть похвалитися налагодженим високотехнологічним виробництвом, що дозволяє займатися випуском покришок хорошої якості з високими експлуатаційними характеристиками. Продукція компанії Nexen схвалена світовою спільнотою і має всі необхідні сертифікати якості.

 

Nexen поставляє свої шини більшості корейських автомобілебудівних компаній. У їх числі знаходяться відомі на весь світ бренди Hyundai і Kia. Також Nexen активно співпрацює з GM Daewoo Motor.

Nexen в Росії

На нашому ринку корейські покришки цього бренду з'явилися відносно недавно. Однак навіть за нетривалий час компанія змогла розширити свій асортимент і привезти в Росію кілька цікавих моделей гуми. У нашій країні можна купити покришки як для дорогих спортивних, так і для бюджетних машин. Є моделі для великих позашляховиків і мініфургон. Невелика ціна шин Nexen – один з основних козирів корейської продукції на вітчизняному ринку.

У Москві у Nexen знаходиться офіційне представництво. В інших містах нашої країни відкрилися точки офіційних дистриб'юторів продукції цього бренду, включаючи Великий Новгород, Владивосток, Санкт-Петербург та інші. Однак Москва для Nexen відіграє найважливішу роль, оскільки через головний офіс йде укладання контрактів на постачання в інші міста.

Особливості продукції південнокорейської компанії

Як ми вже говорили на початку статті, Nexen також випускає гуму під брендом Roadstone. Дана гума відноситься до бюджетного класу і не встановлюється в якості штатних шин на автомобілі.

Відмінна особливість лінійки Roadstone від продукції Nexen полягає в тому, що такі покришки роблять тільки з натурального каучуку із спеціальними присадками, які знижують показник опору коченню. Втім, крім економічної витрати палива і низької вартості даної гумі похвалитися нічим.

У покришок Nexen, навпаки, є кілька козирів. По-перше, вони мають своєрідну форму протектора у вигляді букви «V». Вона додає не тільки незвичайний вид гумі, але і покращує курсову стійкість, знижує рівень видаваного шуму, а також підвищує зносостійкість.

Корейські покришки Nexen в даний час виготовляються тільки на експорт, тому створена ціла система контролю якості продукції, що дозволяє відслідковувати дефектні покришки.

Зараз обсяг продажів продукції Nexen оцінюється сумою в районі 600 мільйонів доларів. Її основними конкурентами вважаються компанії Kumho і Hankook. У даний момент гума експортується в 120 різних країн світу.

Синоніми: Нексія, НЕКС

 


 

 1. Felothis коментує:

  За свою практику я не зустрічав більш руйнівних наркотиків!

 2. Laithris коментує:

  Беру рецепт на замітку))) у мене маленька дівчинка, якраз їй корисно))

 3. Blackbringer коментує:

  вранці і ввечері

 4. Fohuginn коментує:

  Спасибі Оленька за прості і смачні рецепти!

 5. Stoneworm коментує:

  цікавий рецепт! люблю буряк і все що з нею пов\’язано, обов\’язково по спробую! а навесні хочеться більше овочів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 − 3 =