Оцiнiть будь ласка!

Якими цілющими властивостями володіє хризопраз?
Хризопраз – мінерал з групи напівпрозорих халцедонів, дорогий мінерал цієї групи. У перекладі з грецької хризопраз позначає «золотий лук-порей» – chrysos – золото і prasos – цибуля-порей. Давно хризопраз вважався каменем, який символізує успіх, тому камінь допомагав винахідникам і новаторам. Він допомагав у всіх починаннях.

Хризопраз неодмінно принесе фортуну людям, почав новітню корисну справу, приверне до нього соратником, однодумців. Камінь може попередити власника про насування – він помутніє. Зеленуватий колір каменю піднімає настрій.

Від чого вилікує хризопраз?
Хризопраз зміцнює серцевий м'яз, благотворно впливає на нервову систему. Камінь радять для зцілення очних захворювань і поліпшення зору. Він очищає кров, зупиняє кровотечі, вирівнює тиск.

Вважається, що хризопраз наділяє власного володаря додатковою енергією, нарощує його працездатність. Камінь може провокувати метаболічні процеси організму, відновити роботу залоз внутрішньої секреції. Кажуть, що зеленуваті камінчики можуть сприяти полегшенню стану метеозалежних людей. Для профілактики простудних хвороб можна використовувати воду, настояну на хризопраз. Але відзначається шкідливий довгий вплив хризопразу – це може стати передумовою виникнення камінців у жовчному міхурі.

Джерело: myhelper.com.ua


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12 + 20 =MAXCACHE: 0.47MB/0.00206 sec