Оцiнiть будь ласка!

Як візуально розширити маленьку кімнату?
Зазвичай думати над тим, як візуально збільшити місце, доводиться володарям маленьких квартир, де є дві-три кімнати, але вони всі дрібні, затісні.

У маленьких кімнатах візуально збільшити місце можна за допомогою кольору. Якщо використовувати світлі тони – ніжно салатовий, блакитний, бежевий, приміщення розшириться, якщо кольори будуть насиченими, щільними, кричущих квітів або з помітним, контрастним малюнком – це «стисне» кімнату.
Якщо для обробки стінок ви вибираєте шпалери, необхідно врахувати ефект заломлення світла, який виникне при комбінуванні фактур, кольорів і малюнка. Великий начерк звузить кімнату, якщо на шпалерах будуть вертикальні смуги, стеля візуально пріподнімется. Якщо на стінки приклеїти різнокольорові шпалери і поділити їх бордюром, такої прийом зменшить приміщення. Світлі однотонні шпалери або світлі шпалери з маленьким малюнком приростаючи невелику кімнату.

На кухні можна розширити місце за рахунок обробки стінок світлою глянсовою плиткою. У ній буде відбиватися світло, зробить кухню більш світлою, помітною. Килим на маленькій кухні не потрібен – поміняйте його світлим килимком, закриває лише частину підлоги.
На меблів робити акцент не варто. У маленькому приміщенні вона повинна з'єднуватися з кольором штор і стінок. Сама форма меблів теж не повинна заманювати увагу, незвичайні гнуті спинки і ніжки, локотники будуть безпроігришно виглядати у великій кімнаті. Диванчик краще обрати без локотников, а крісла поміняти пуфиками.

Джерело: myhelper.com.ua


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × five =MAXCACHE: 0.47MB/0.00023 sec