Оцiнiть будь ласка!

Як вибрати ім'я для хлопчика?
Вибір імені для хлопчика – це практично завжди велика відповідальність для батьків. Тому, щоб уникнути підводних камінчиків, краще знати декілька правил підбору успішного імені для малюка, він буде носити з гордістю.

Краще не вибирати для хлопчика знеособлене ім'я, особливо якщо прізвище не передбачає точного статевого поділу. Є такі імена як Саша, Женя, Валя, краще звучать, коли прізвище не залишає коливань в так як її носій – чоловічої статі. Приміром, Женя Іванов або Валя Сидоров. А якщо до прикладу прізвище знеособлена, то відразу неясно, хто за нею ховається, хлопчисько або дівчинка, до прикладу, Женя Кац або Валя Маркевич. Часто трапляється так, що така неоднозначність імені та прізвища дуже впливає потім на хлопчаків і вони, ставши дорослими нерідко бажають поміняти ім'я або поміняти прізвище, взявши прізвище дружини.

Якщо батькам хочеться, щоб їх дитина володів наполегливим і сильним характером, то власного нащадка вони повинні іменувати жорстким і жорстким іменуванням. Приміром, Гліб, Єгор, Богдан. Якщо ж предки прагнуть до того, щоб у їх малюка був податливий і м'який нрав, то й вибирати імена слід «пом'якше». Приміром, Міша, Ілля, Веніамін. Не рахуючи жорстких і м'яких імен є ще так звані «нейтральні» імена, які формують у їх носія урівноважений і впертий норов. Приміром, такі імена як Аркадій або Андрій.

Вибране для хлопчика ім'я повинне відмінно поєднуватися з його татові. На стику татові і імені малюка можна допускати повторення схожих голосних і приголосних букв, так як такі імена нерідко спотворюють при вимові. Не рахуючи того, ім'я повинне гармоніювати з по батькові, щоб не вийшло, що ім'я однієї «національності», а татові – інший. Приміром, Міша Джонович або Метью Іванович. З цієї причини російське татові повинно думати і російське ім'я для малюка, а зарубіжне татові – зарубіжне.

Не рахуючи тата, необхідно задуматися і про поєднанні прийдешнього імені з прізвищем. Вони повинні бути між собою гармонійними і не викликати насмішок. Якщо хочеться дати дитині іноземне ім'я, то краще, якщо прізвище буде недовгою, в даному випадку більше шансів, що ім'я та прізвище підходять один одному. Не рахуючи того, краще не вибирати таке ім'я, які звучатимуть в риму з прізвищем, такі сполучення числяться поганими.

Потрібно задуматися над тим, щоб від обраного батьками імені можна було зробити непоганий зменшувальні варіант. Якщо ім'я не вгадують, то малюки можуть самі придумати і не завжди таке зменшувальне ім'я звучить милозвучніше, так що краще звільнити малюка від ймовірних насмішок. До випадкових і дурним збігам слів можуть призвести і ініціали, які в сумі з обраним ім'ям можуть скласти неблагопристойного або лайливе слово. Природно, ініціали, це насправді лише маленька дрібниця, але якщо вони виявляться немилозвучними або забавними, то це може перевтілитися в делему.

Не рахуючи того, імена можна давати виходячи з часу року, в яке народилася дитина. Наприклад, тим, хто народжений взимку психологи рекомендують давати співучі і м'які імена, в яких є багато голосних літер – Арсеній, Веніамін. Подібні імена повинні пом'якшити жорсткий нрав «зимового» малюка. Хлопчаків, які народилися навесні, радять іменувати більш жорсткими іменами, які повинні зробити їх посильніше. Наприклад, Богдан небудь Роберт. Річним дітям рекомендується давати гучні і незвичайні імена, а осіннім краще додати спокою та іменувати звичайним ім'ям, наприклад, Іван.

Джерело: myhelper.com.ua


 

  1. Mu-mu_killer коментує:

    Що за трек на тлі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

thirteen − eight =MAXCACHE: 0.48MB/0.00092 sec