Оцiнiть будь ласка!

Ігрові та спортивні майданчики для дітей

Усе найкраще – дітям! Таке гасло був дуже популярним в радянський час. І тоді це відповідало дійсності. Практично в кожному дворі була обладнана дитяча площадка – з пісочницею, гойдалками і турніками. І проявляли турботу про дітей не лише батьки, а й держава теж.

Зараз же якщо у дворі є обладнана дитяча площадка, то це виключно заслуга небайдужих батьків, яким не все одно де і в що грають їх діти.

Якщо немає можливості і часу майструвати гойдалки самому, але є фінанси, щоб оплатити працю професіоналів, то споруду дитячого комплексу можна доручити спеціалізованим фірмам. Можна окремо купити різні елементи дитячого майданчика. Це дозволить значно зекономити кошти.

Ось кілька фото ігрових дитячих майданчиків, виготовлених професіоналами .

Пару років тому в Москві розігрався скандал з приводу однієї дитячого майданчика. Турботливий батько трьох дітей Андрій Сальников побудував у дворі свого будинку цілий казковий світ. Але чиновникам не сподобався він, тому що не відповідав стандартам. І майданчик вирішено було знести. Після втручання ЗМІ та стурбованих батьків ігровий комплекс вдалося зберегти.

В принципі, в кожному дворі висотних будинків або на дачі можна спорудити дитячий майданчик своїм руками, своїми силами. Можливо, це не буде стильно і вишукано, але зате від душі. А дитяча уява і фантазія домалює все необхідне.

Що же необхідно врахувати при будівлі дитячого майданчика?

Вибір ділянки.

Головна умова – безпека.

Тому при виборі ділянки звертайте увагу на можливі загрози та способи їх усунення. Від сонця – навіси, від водойм – огорожі, від електрики – максимальне видалення.

Бажано, щоб ділянка перебувала в прямої видимості з вікон будинку (більше актуально для приватних будинків і дач).

Створення проекту дитячого майданчика.

На даному етапі ви можете заміряти ділянку. Продумати, які ігрові елементи ви будете будувати. Складіть план-схему, складіть список необхідних матеріалів та інструментів.

Підбір ігрових елементів для дитячого майданчика.

Вибір, звичайно, дуже великий. Але варто зупинитися на найбільш затребуваних.

  • Пісочниця.
  • Гойдалки.
  • Будиночки.
  • Стилізовані ігрові елементи (машинки, літаки, ракети).
  • Лавки, столики.
  • Водні забави.
  • Клумби.

Підготовка майданчика

Майданчик для ігор повинна бути рівна, без ям і вибоїн. Якщо є пеньки або коріння дерев, то їх необхідно або обіграти, або видалити.

Переконайтеся, що поблизу майданчика не ростуть небезпечні рослини – отруйні, колючі. Якщо все ж такі рослини є, то необхідно подбати про те, щоб доступ до них був обмежений. І непогано б повісити попереджувальні таблички.

Постройка

Під час будівництва ігрового майданчика ви можете залучати до роботи і діточок. Звичайно, необхідно враховувати вік і дотримуватися техніки безпеки. Створювати ігрові елементи можна з автомобільних шин. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + seven =