Оцiнiть будь ласка!

Gislaved. Каталог літніх, зимових шин Gislaved. Відгуки про шини, ціни. 

Gislaved – шведська надійність

heroes.kiev.ua пропонує Вам …

Купити шини Gislaved, що відрізняються надійністю і прийнятним рівнем якості. Також на їхню користь говорять відносно невеликі ціни.

Історія Gislaved. Від велосипедів до автомобілів

Компанія Gislaved була заснована в однойменному містечку, який знаходиться в Швеції в 1893 році двома братами Карлом і Вільгельмом Гіслоу, як виробник різних виробів з гуми. Спочатку це була, як прийнято в Швеції, невелика фірма, якій в майбутньому судилося стати великою компанією з виробництва автомобільних шин. Сьогодні ця марка автомобільної гуми є дуже популярною. Зараз продаж продукції Gislaved йде на багатьох ринках світу.

До ідеї виробництва шин брати прийшли тільки на початку ХХ століття, і то, спочатку випускалися тільки велосипедні шини, правда, дуже високої якості. Але вже в 1905 році була випущена перша автомобільна шина Гіславед. Потрібно відзначити, що ця шина була першою, виготовленої в Швеції. Відразу стало зрозуміло, що завдяки кліматичним умовам Швеції та інших країн Скандинавії, шина виробництва Гіславед повинна бути пристосована до експлуатації в зимовий період, причому в дуже жорстких умовах. Тому фахівці компанії відразу почали роботу в цьому напрямку. Як не важко здогадатися, з випробувальними полігонами у компанії проблем не було, сама природа надала випробувальний полігон разючих масштабів.

У 1927 році в компанії Gislaved відбулася знакова подія. Власникам фірми вдалося укласти угоду з представниками відомого автовиробника Volvo і з тих пір ця компанія використовує гуму виробництва Гіславед у всіх базових комплектаціях своїх автомобілів. Ціна угоди Gislaved і Volvo для того часу була високою. Дана подія різко підвищило капіталізацію компанії. Крім того, подібна угода стало відмінним рекламним ходом, благотворно вплинувши на імідж, і про компанії дізналися в усьому світі. У той же час, завдяки збільшенню капіталу компанії, з'явилася можливість вкладати значні кошти в розробку нових видів продукції. Після 1927 року лінійка товарів Гіславед значно розширюється. Компанія продовжує стабільне зростання впродовж декількох десятиліть.

У 1967 році фахівці компанії вперше у світі виробляють радіальну шину з металокордом всередині. Протягом декількох років будується завод з виробництва таких покришок, і продукція Гіславед розходиться по всьому світу. Цей тип гуми стає неймовірно популярним серед автолюбителів завдяки високій надійності і прекрасним дорожнім характеристикам таких шин, особливо призначених для важких дорожніх умов.

Купівля шведської фірми гігантом галузі Continental

Компанія Gislaved залишалася самостійною до 1992 року. У цьому році вона злилася зі надпотужної німецької шинної компанією Continental. Це тільки зміцнило фінансове положень фірми, вона отримала необмежений доступ до найпотужнішої науковій базі, що дозволило ще більше вдосконалити продукцію компанії. Тепер, окрім концерну Вольво, у Гіславед з'явився ще один надійний партнер.

Компанія Gislaved позиціонується на ринку як виробник високоякісних автомобільних шин, але по-справжньому лідерські позиції вона тримає у виробництві зимової автогуми. Це стало можливим тому, що внутрішній ринок скандинавських країн постійно потребував такої продукції. А вимоги до якості в цих країнах традиційно дуже високі. Тому у компанії Гіславед просто не було іншого шляху. Крім того, багаторічний контракт з Вольво, яка позиціонується як компанія, яка випускає одні з найбезпечніших автомобілів у світі, висунув особливі вимоги до гуми.

Особливості покришок Gislaved

Саме тому продукція Gislaved славиться своєю безпекою і надійністю. За інформацією незалежних фахівців ці шини краще всього одягати на легкосплавні диски, і тоді не потрібно хвилюватися, що диск пошкодиться або взагалі розколеться. А тому, якщо встало питання про покупку зимової гуми – Гіславед це саме та марка, на яку варто звернути увагу кожному автолюбителю. Але не потрібно забувати, що асортимент продукції компанії дуже широкий, і літня гума Гіславед теж користується незмінним попитом на світовому ринку. Компанія виробляє гуму для будь-якого покриття і будь-яких погодних умов. Це і робить її такою популярною у споживача.

Всі ці факти роблять компанію Gislaved однією з найбільш шанованих на ринку по виробництву автогуми. Стриманий стиль, висока якість, унікальна безпека – це ті якості, які дозволяють бути впевненим в тому, що якщо споживач установить шини виробництва цієї компанії на свій автомобіль, він ніколи про це не пошкодує. Сьогодні продукцію компанії можна знайти практично у всіх країнах світу, а статистичні дані говорять, що її продажі підвищуються з воістину шведської стабільністю. Це і є та мета, до якої прагнуть фахівці компанії.

Синоніми: Гіславед, гісловед, gisloved, geslaved

 


 

 1. Покетик коментує:

  Random English Comment.

 2. Кот Шашлык коментує:

  Дуже вдалий відео рецепт голубців! Спробуйте самі.

 3. *ukc-13* коментує:

  Катюша, спасибі велике за рецепт! Раніше я для начинки цибулю смажила, а тепер завжди буду використовувати сирої! Дуже смачно! Спасибо !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 − five =MAXCACHE: 0.48MB/0.00030 sec