Оцiнiть будь ласка!

Fulda.  Каталог літніх, зимових шин Fulda.  Відгуки про шини, ціни.

Шини Fulda – надійність і високу якість за помірну ціну

Не забувайте, що купити шини Fulda Ви завжди можете на спеціалізованому шинному ресурсі heroes.kiev.ua. Ми з радістю готові запропонувати невеликий асортимент цих добротних німецьких покришок.

Fulda – це відомий на весь світ виробник шинної продукції. Найбільшої популярності він домігся у себе на батьківщині, в Німеччині. Зараз на німецькому ринку частка гуми бренду Fulda для вантажівок, сільськогосподарського транспорту і звичайних «легковиків» займає близько 10%.

Fulda – історія однієї німецької шинної компанії з багатими традиціями

Слово «Fulda» в Німеччині крім міста і річки асоціюється з якісними покришками. Компанія була заснована в далекому 1901-му році Моріцом Хазенклвером і Густом Беккером в місті Фулда. Спочатку місцевий завод концентрувався на виробництві різних гумових виробів зразок каблуків для взуття, килимків, ластиків, ущільнювальних кілець для пляшок з мінеральною водою і пивом і всяких товарів для побуту.

Трохи пізніше співробітники компанії зайнялися дрібносерійним випуском шин для кінних екіпажів і ручних візків. У 1906 році почалося виробництво перших покришок для мотоциклів, велосипедів та автомобілів. Незабаром керівники Fulda прийняли доленосне рішення для компанії, і вона почала спеціалізуватися на випуску шинної продукції для автотранспортних засобів. У підсумку, починаючи з 1919-го, підприємство займалося виробництвом тільки цієї продукції.

Заслуги Fulda перед світовою автошини промисловістю

Одним з найважливіших досягнень компанії Fulda є створення першої в автомобільному світі вантажний покришки постійного тиску. Її назвали Fulda Parabel. Втім, це не єдиний винахід інженерів німецького виробника. Їм також приписують першу шину, з пофарбованими в білий колір боковинами, для транспортних засобів класу люкс. Це винахід датоване 1933-їм роком.

Крім іншого, німецькі фахівці розробили зимову гуму з маркуванням M & S (бруд і сніг). При цьому продаж шин Fulda зі спеціальними зимовими характеристиками набрала в той час серйозних обертів.

У 1938 році компанія всерйоз вирішила зайнятися розробкою новітніх висококласних покришок для швидких автомобілів. Для своїх випробувань Fulda замовила спеціальну машину, розвиваючу до 240 км / год, на базі шасі марки Maybach. Цей автомобіль був створений для німецького виробника в 1939 році, але практично не використовувався, оскільки свої «корективи» в розвиток компанії Fulda внесла Друга Світова війна.

Приєднання до Goodyear

У 1962-му контрольний пакет акцій заводу був придбаний північноамериканським гігантом Goodyear. Зараз цей німецький виробник входить до складу великого концерну Goodyear Dunlop Tires.

Ще пара унікальних відкриттів і досягнень компанії Fulda

У 1964 році Fulda тісно співпрацювала з виробником Mercedes. Шинна компанія випустила спеціальну модель гуми для авто 600 Pullman. При цьому німецькі інженери умудрилися випередити час, створивши для 10-тонної броньованої версії шестисотий моделі унікальні покришки з десятьма шарами корду. До слова, в той час нормою вважалося 3-4 шари.

У 1974-му німецький виробник запустив виробництво покришок моделі Y2000. Це перша низькопрофільна гума з поліпшеним набором характеристик. Компанія Fulda стала одним з перших виробників таких покришок. Вона дуже швидко завоювала цей сегмент через відсутність серйозної конкуренції і зайняла лідируючі позиції серед HP-й UHP-продукції.

Цікавий прилад-вимірник глибини протекторного малюнка

У 1994 році німці запустили спеціальну програму під назвою «Лазерний контроль дорожньої безпеки Fulda». Одночасно з її запуском виробник представив революційний інструмент, який здатний виміряти глибину протекторного малюнка за допомогою лазерного променя.

Його встановлювали і встановлюють у визначені дні на спеціальних автостоянках, де тисячі водіїв можуть перевірити глибину малюнка протектора. Прилад оповіщає про його критичному стані.

Fulda займалася виробництвом гіперкар

Цікаво, що Fulda також спробувала себе у виробництві машин. Разом з підрозділом Porsche компанія створила спеціальний автомобіль Extremo Porsche. Його німецький виробник «взув» у свої першокласні надшвидкісні покришки Carat Exelero і використовував в безлічі рекламних роликів.

У 2005 році новомодна гума з блиском пройшла випробування незалежного інституту TUV з Німеччини. Він порівняв надшвидкісні покришки від Fulda з пропозиціями конкурентів і зробив висновок, що за всіма параметрами перемагають вироби Carat Exelero.

У цьому ж році німці створили концептуальне авто під назвою Fulda Maybach. Він був призначений для випробувань нового покоління гуми Carat Exelero. Прототип купе мав силовий агрегат 7000PS, що розганяє транспортний засіб понад 350 км / ч.

До речі, дану модель покришок можна замовити на нашому сайті. При цьому ціна шин Fulda приємно Вас здивує.

Синоніми: шини Фулда, гума Фулд


 

  1. Whisper коментує:

    Дуже вдалий відео рецепт голубців! Спробуйте самі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × one =MAXCACHE: 0.48MB/0.00062 sec