Допоможіть зробити Металошукач, є багато старої радіо техніки і схем Як його зробити Можна
5 (100%) 3 votes

Допоможіть зробити Металошукач, є багато старої радіо техніки і схем Як його зробити Можна

Навіть примітивний металошукач в домашніх умовах зробити непросто.

Метапллоіскатель не так складна з погляду схемотехніки пристрій, скільки високотехнологічне – потрібно забезпечити високу стабільність роботи вузлів, що для саморобок вельми критично. У сучасних умовах стара елементна база – абсолютно ні при справах.

Найпростіший металошукач представяет з себе два LC-генератора, один "еталонний" він же базовий – його частота не повинна змінюватися. Частота другого генератора змінюється залежно від зміни параметрів виносного детектора.

Далі частоти двох генераторів складаються, виникають "биття" від складання двох частот, що розрізняються за частотою (а іноді й фазі). Якщо грубо приблизно базовий генератор має частоту 100 кГц, а у вимірювального частота зсунулася на 10 кГц, то на виході змішувача буде чутний "свист" в 10 кГц.

Що Вам заважає з купи схем вибрати схему металошукача і виконати своє бажання?

Просче новий купити! Сучасні металошукачі мають мікрокомп’ютер, ви зможете його створити з непотребу? Мікрокомп’ютер обробляє сигнал, ідентифікує мету, визначає глибину і т. Д. Зробити подібний прилад в домашніх умовах тяжко. А ось просто металошукач, що реагує на чорний метал збирати нічого, досить знайти схему і все. Раніше багато в гуртках радіоаматорів робили, навіть я. Перейти на сайт: Джерело

Цікаве відео для вас: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × four =MAXCACHE: 0.47MB/0.00080 sec