Оцiнiть будь ласка!

Cordiant. Каталог літніх, зимових шин Cordiant. Відгуки про шини, ціни.

Cordiant – один з найбільш шанованих вітчизняних шинних брендів

Купити гуму Cordiant Ви можете на ресурсі heroes.kiev.ua. У нашому каталозі представлені як зимові покришки, так і моделі, призначені для літа. Демократична ціна продукції Cordiant на нашому сайті Вас приємно здивує. Замовте її прямо зараз!

Історія Cordiant. Від ВАТ «СИБУР-Російські шини" до ВАТ "Кордіант»

Історія нинішньої ВАТ «Кордіант» бере свій початок у 1995-му. Саме в цьому році були створені перші шинні підприємства ВАТ «АК« Сибур ». Перший завод був побудований в Тюменській області в місті Нижньовартовськ. Тільки в 2002-му році було створено ТОВ «СИБУР – Російські шини" з метою організації ефективного і централізованого збуту продукції, що випускається на вищезазначених підприємствах.

Протягом трьох років, з 2002-го по 2005-ий, компанія повільно, але вірно розвивала і модернізувала свою збутову мережу, а також займалася налагодженням і поліпшенням виробництва. У підсумку навесні 2005-го на ринку з'явилися перші «іменні» покришки під торговими марками «TyRex» і «Cordiant». Вже 2006-му продаж гуми Cordiant і TyRex почала набирати обертів.

З першого дня 2006-го був утворений великий холдинг «СИБУР – Російські шини" в результаті реорганізації. У лютому наступного року компанія стала відкритим акціонерним товариством.

У кризовому 2008 році була зроблена невдала спроба об'єднати холдинг з зарубіжної компаній Amtel-Vredstein. Однак вона зірвалася через неблагополучного фінансового стану в країні. В кінці 2011-го «Сибур» продала 75% акцій менеджменту компанії, втративши контроль над холдингом.

Зміни в новому році

З 3 апреля2012 року ВАТ «СИБУР – Російські шини" була перейменована у ВАТ «Кордіант».

Генеральний директор холдингу зазначив, що перейменування відбулося не через зміну акціонерів, а через впровадження нового корпоративного стилю, оформлення заводів і фірмової символіки. За основу новітнього дизайну була взята марка Cordiant, створена в 2005 році.
Сучасний стан справ

Зараз до складу акціонерного товариства входять: «Уралшина» (Єкатеринбург), «Волтайр-Пром» (Волзький), «Кордіант-Восток» та «Омскшина» (Омськ), «Ярославський шинний завод».

Виробник входить в двадцятку найбільших шинних брендів світу і займає 5-е місце серед найбільших компаній Старого Світу, які займаються випуском і продажем покришок.

Центральний офіс Cordiant знаходиться в Москві. Також відкриті філії в Ярославі, Санкт-Петербурзі, Омську, Єкатеринбурзі, в місті Волзькому. Однак Москва для Cordiant є «мозковим центром», який займається укладанням контрактів з корпоративними клієнтами на постачання продукції.

Що випускає Cordiant?

ВАТ «Кордіант» займається виробництвом гуми для легкових автомобілів, вантажних транспортних засобів, індустріальних і сільськогосподарських машин, а також для літаків. Всього на ринку представлено понад 400 різних моделей шин.

Холдинг виробляє покришки під 2-ма брендами: «Cordiant» і «TyRex». Саме під другою маркою проходить продукція для комерційного транспорту, включаючи шини для сільськогосподарських одиниць.

За нововведення в шинної продукції відповідає випробувальний центр в Ярославлі. До речі, він є найбільшим в Росії.

З ким співпрацює Cordiant?

Дані вітчизняні покришки поставляють на найбільші російські підприємства. У числі корпоративних клієнтів компанії є автоконцерни КАМАЗ, УАЗ і ГАЗ, різні виробники екскаваторів, комбайнів та іншої спеціалізованої техніки, компанії нафтогазового й енергетичного комплексів («Норільський нікель», Газпром, РЗ), а також МНС, МВС та Міністерство оборони РФ.


 

 1. Йа ПрИнЦесСкА йОпТь коментує:

  Хочу хочу хочу такие !!! Обов\’язково зроблю))

 2. 123abc коментує:

  Який явний перехід в якості відео 🙂 на 2 камери знімали?

 3. !ВиРтУаЛк@! коментує:

  ??

 4. Палатенчег коментує:

  Ольга, а скільки їх вийшло?

 5. Живу здесь коментує:

  все геніальне просто! роблю так само, але смажила тільки цибулю на маслічке і зверху вареників) тепер гриби обов\’язково буду додавати))))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + six =MAXCACHE: 0.48MB/0.00017 sec