Оцiнiть будь ласка!

Continental.  Каталог літніх, зимових шин Continental.  Відгуки про шини, ціни.

Шини Continental – технологічність і надійність

Вибрати й купити покришки Continental Ви можете без праці на сайті heroes.kiev.ua. У нашому каталозі представлена велика кількість різних моделей гуми від цього німецького бренду. При цьому вартість шин Continental може відрізнятися в залежності від того, до якого класу вони відносяться. Наприклад, преміум-гуму ContiSportContact 5 можна купити, починаючи від 6585 рублів. Зрозуміло, ціна покришок Continental, що відносяться до бюджетного класу, набагато нижче.

Історія Continental. Впевнений рух до своєї мети

Компанія Континенталь (Continental) – один з найстаріших і шанованих брендів-виробників шин у всьому світі. Фірма була заснована в 1871 році, в Ганновері, як Акціонерне товариство по виробництву гумових виробів, у тому числі литих шин для велосипедів та екіпажів. Вже в 1882 році була офіційно прийнята емблема компанії у вигляді здибився коні. Цей герб крім сили і стрімкості символізує й те, що компанія Континенталь родом із Саксонії, частиною герба якої і є цей символ. В кінці XIX століття Континенталь стає лідером виробництва шин в Німеччині, вперше випускає пневматичні велосипедні шини, оболонки дирижаблів.

На початку ХХ століття, фірма освоює виробництво автомобільних шин і вже в 1901 році, автомобіль Mercedes, вироблений фірмою Даймлер на пневматичних шинах Континенталь, виграв гонку по Лазурному узбережжю, яка закінчилася в Ніцці. Через два роки перші шини Континенталь з'явилися і в Росії. Зокрема, в першу чергу, німці привезли свої покришки Continental в Москву.

У 1904 році Континенталь виробляє свою «шинну революцію» і починає виробляти шини з протектором. Її інженери першими приходять до ідеї шипованих гуми. Починаючи з 1909 року, Континенталь починає працювати не з каучуком, а з синтетичної гумою. Починаючи з цього моменту, Континенталь стає визнаним світовим лідером і в першій половині ХХ століття упрочивает своє положення на всіх світових ринках. Обсяг продажів гуми Continental зростає в геометричній прогресії. Шини цієї марки коштують на автомобілях Даймлер, які в цей час є одними з кращих у світі. Компанія поглинає і об'єднується з більш дрібними виробниками, особливо цьому сприяють перемоги автомобілів Мерседес на всіляких перегонах. А машини ці взуті винятково в гуму від Континенталь. У 40-ті роки компанія розробляє перші в світі безкамерні шини і починає конвеєрне виробництво металокорду, що, не дивлячись на Другу Світову війну, допомагає їй швидко знову стати лідером у виробництві шин, яким вона і є в даний час.

Шини компанії Continental стають все більш і більш популярними. Ця фірма, штаб-квартира якої знаходиться в німецькому місті Ганновер, має заводи по всьому світу, найбільш великі розташовані в Чехії, Румунії, Португалії і самої Німеччини. На жаль, поки що шини цього бренду не випускаються в Росії. Ні Санкт-Петербург, ні Москва компанією Continental не була обрана в якості місця для будівництва власного підприємства.

Особливу увагу інженери компанії проявляють до неухильної витримці стандартів, які розробляються в дослідницьких центрах і полігонах, що належать фірмі Континенталь. Цьому сприяє сама система розробки шин, яка спрямована на те, щоб із сотень ескізів та математичних моделей вибрати ту, яка найкращим чином буде відповідати всім стандартам. Для отримання найкращого результату, спочатку розробляється цифрова модель шини. Причому таких моделей може бути не одна сотня, і вже з цієї кількості відбирається десять моделей, які найкраще підходять для поставлених завдань. З цих моделей, виробляється дослідна партія шин кожного типу. При цьому перша партія завжди робиться вручну. Як показав досвід, це ще один спосіб оперативно виправляти помилки і вносити корективи по ходу роботи, що, в кінцевому рахунку, призводить до більш високій якості і здешевленню остаточної вартості продукції.

Отримані шини відправляються в спеціальні лабораторії, де проходять стендові випробування, на яких і проводиться первинна апробація шин. Випробовуються практично всі можливі параметри і типи навантаження, включаю навіть можливий пробіг нової шини. Про серйозність таких випробувань говорить той факт, що шина Континенталь всього за 3 дні випробувань проходить не менше 3 тисяч кілометрів, чого практично не буває в реальності.

Але лабораторні випробування не замінять дорожніх випробувань на полігоні Контідром, який був побудований під Ганновером ще в 60-і роки. Тут можна знайти всі відомі види трас, від швидкісних треків з пологими поворотами, до, хоч і невеликий, але вельми складною внедорожной траси. Особливий контроль проходить робота шин на кордоні сухій і мокрій траси, їзда по дорозі, залитій водою.

Причина популярності Continental

Про популярність марки Continental говорить той факт, що поряд з фахівцями компанії завжди знаходяться представники різних автовиробників. Досить вказати на те, що шини Континенталь використовують такі автогіганти як Фольксваген, Ауді, Порше, Шкода, Мерседес і БМВ. Яка реклама ще потрібна виробнику шин? Жодна з цих корпорацій не стане працювати з неякісним товаром. При цьому розробники Континенталь не забувають, що для успіху товару на світовому ринку, шини повинні бути універсальними і підходити як можна більшій кількості марок автомобілів, адже переважна більшість нових шин купується в магазинах, а не поставляються разом з автомобілями. Особливо це стосується зимових шин, які не входять в базову комплектацію автомобіля.

Такий підхід до виробництва нових шин призводить до того, що переважна більшість незалежних експертів приходять до висновку, що покришки Континенталь повністю відповідають всім сучасним вимогам цього сектору ринку. Фахівці компанії не зупиняються на досягнутому. Можна бути впевненим, що на даний момент розробляється дві-три моделі нових марок, які в змозі зробити чергову "шинну революцію".

Синоніми: шини Сontinental, Contenental, Continentale, шини Контіненталь


 

  1. Лампа ильичья коментує:

    як мені нравішся ти і твої рецепти …

  2. 123abc коментує:

    ??

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 1 =MAXCACHE: 0.48MB/0.00106 sec