Оцiнiть будь ласка!

Bridgestone.  Каталог літніх, зимових шин Bridgestone.  Відгуки про шини, ціни. 

Bridgestone – японська якість

Продукція марки Bridgestone на heroes.kiev.ua

Купити шини Bridgestone Ви можете на нашому сайті. Як Ви вже помітили, познайомитися з ними ближче можна в нашому каталозі. Вартість покришок Bridgestone відрізняється залежно від моделі і сімейства, до якого вони належать. Є в наявності бюджетні серії покришок. Ціна гуми Bridgestone даного класу відповідно нижче. Так що на будь-який смак і гаманець Ви зможете «взутися» на нашому сайті.

Історія Bridgestone. Шлях переможця

Засновником компанії є успішний японський підприємець Шоджіро Ішібаші. Перша шина його фірми (Firestone) була випущена в 1930 році. Вже в 1931 році підприємство було зареєстровано як компанія Bridgestone. Ця назва вийшло після того, як прізвище Ішібаші була вільно перекладена на англійську мову. Так він відразу дав зрозуміти, що компанія серйозно готується вийти на міжнародний ринок.

У 1934 році в місті Куруме будується перший завод з виробництва шин Бріджстоун, де випускаються та інші вироби з гуми. І першим товаром, який отримав споживче визнання, виявилися не шини, а кулі для гольфу. Так-так, саме кулі для гольфу спочатку принесли популярність цієї японської компанії, а не продаж шин Bridgestone. Крім автогуми і м'ячів компанією, було освоєно виробництво шлангів, прогумованих ременів та іншої продукції. У цей час, не забуваючи про свою основної виробничої діяльності, організація отримала назву «Японська шинна компанія». Як і вся японська промисловість, новостворена компанія зазнала страшного удару під час Другої Світової війни.

Новий виток розвитку компанії припав на початок 50-х років. У ці роки до неї повернулося колишня назва – Bridgestone, була побудована штаб-квартира у Токіо і компанія стала найбільшим виробником шин в Японії. Починає організовуватися мережу дистриб'юторів, продажі компанії досягають 10 млрд. йен. При цьому компанія займається благодійністю, будує культурні центри і передає їх у власність громад, що є кращою рекламою.

У 1962 році з'являються перші радіальні шини виробництва Бріджстоун для вантажівок, а в 1964 для легкових автомобілів. Заводи компанії вже розташовані в трьох японських містах: Куруме, Токіо і Йокогамі. Успіх компанії заснований на знаменитому девізі: «Служіння суспільству товарами найвищої якості». У ці ж роки компанія стає співвласником автомобілебудівної компанії і самостійно виробляє велосипеди.

В кінці 60-х Bridgestone робить перший крок на міжнародні ринки. Це відбувається настільки вдало, що після відкриття заводу в Малайзії, вже в 1967 році відкривається дочірня компанія в США. Саме в ці роки Бріджстоун стає визнаним світовим лідером з виробництва автомобільної гуми. Розвиток компанії продовжується і в 70-ті, незважаючи на смерть Шоджіро Ішібаші в 1976 році. Ще в 1972 році в Бельгії відкривається представництво Бріджстоун. Так японці влаштувалися в Європі. У 1979 році компанія починає виробляти алюмінієві колісні диски і вводить технологію утилізації відпрацьованих покришок, перетворюючи їх на паливо для заводських печей.

У 80-х роках відкривається перший фірмовий роздрібний магазин автогуми. У той же час триває експансія на зовнішні ринки, її піком стало придбання американської шинної компанії Firestone, що зробило Бріджстоун транснаціональною корпорацією.

У 1982 році фахівцями компанії вперше була розроблена зимова нешипована гума. Це стало можливим після того, як був відкритий спеціальний мікропористий склад, з якого і стали виготовлятися ці шини. Також була розроблена теорія оптимізації розподілу навантаження на автомобільні скати. Це призвело до того, що в 1986 році, компанія Порше почала встановлювати шини Бріджстоун на епохальної моделі Порше 959.

У 90-ті роки компанія продовжує свій розвиток і буквально вривається в автомобільний спорт. У 1994 році боліди, взуті в гуму Бріджстоун постійно займають призові місця в чемпіонаті CART. А з 1997 року Bridgestone є незмінним учасником Формули 1, що є найвищим визнанням досягнень компанії. За цей час автомобілі, взуті в Бріджстоун неодноразово вигравали Королівські перегони, перемагаючи і в Кубку Конструкторів. У 2000-х компанія продовжує свій розвиток, її продукція високо цінується провідними автовиробниками по всьому світу. Недарма гума виробництва цієї фірми входить в базову комплектацію спортивних моделей БМВ і Лексус.

Вже в 2004 році з конвеєра Bridgestone сходить мільйонна шина Runflat, в цьому році компанії Феррарі і Мазераті встановлюють її на своїх нових автомобілях. У той же час, шини компанії встановлюються практично на всіх вантажівках, випущених компанією Даймлер-Крайслер.

Bridgestone в Росії

У 1995-му було засновано перше офіційне представництво Bridgestone в Москві. У цьому ж році стартували продажі покришок марок Файрстоун і Бріджстоун на вітчизняному ринку.

У грудні 1998-го була заснована дочірня компанія японської шинної імперії – Бріджстоун СНД.

У 1998-1999-х проведено масштабне дослідження російського ринку. Японці запускають рекламну кампанію для того, щоб представити свій бренд і продукцію перед вітчизняними автолюбителями. Поступово розвивається торгівельна мережа в Росії, проте Москва для Bridgestone залишається як і раніше головним опорним пунктом.

В останні роки, придбавши компанію Bandag Incorporated, Бріджстоун став займатися ще й відновленням протекторів, що тільки поліпшить становище компанії на ринку.

Синоніми: гума Бріджстоун, Brigestone, гума Bridgestoun, шини Bridgstone, автошина Брідстоун, Бріджстон

 


 

  1. -Замок_С_Замком- коментує:

    Спасибі, дуже смачно !!) вся родина із задоволенням з\’їла)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 − thirteen =MAXCACHE: 0.48MB/0.00085 sec